Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Elegancko ubrany dom? To możliwe!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu markę Elewacje System, która zajmuje się produkcją oraz montażem nowoczesnych elewacji wentylowanych. Powstała w 2010 roku jednak już zdążyła mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku. Pomimo krótkiego stażu ma w swoim portfolio poważne realizacje z dużymi, ogólnopolskimi inwestorami.
Sztandarowym produktem Elewacje System są elewacje drewniane na  podkonstrukcjach aluminiowo-drewnianych. W swojej ofercie posiadają aktualnie pięć profili desek elewacyjnych o ciekawie brzmiących nazwach: Rhombo Duo, Rhombus Horyzontalny, Rhombus Wertykalny, Rhombus Romboidalny oraz Zetka. Wszystkie profile są dostępne w wielu rodzajach drewna, zarówno krajowych jak i egzotycznych. Dodatkowo mnogość powłok lakiernicznych i impregnatów koloryzujących, które Elewacje System oferuje do swoich produktów tworzy wręcz nieograniczoną liczbę kombinacji. Rzuca się w oczy dążenie firmy do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających inwestorów oraz projektantów.
Bardzo ciekawym produktem w ofercie ES są deski elewacyjne impregnowane środkami nierozprzestrzeniającymi ognia. Jak się dowiedzieliśmy drewno impregnowane jest metodą ciśnieniową lub powierzchniową w zależności od rodzaju drewna. Efekt zawsze ten sam – uzyskanie klasy reakcji na ogień klasy B oznaczony jako „niezapalne”. Jako jedni z nielicznych oferują także możliwość koloryzacji szeroką paletą kolorów przy jednoczesnej ochronie przeciwogniowej.
Aktualny rozwój oferty Elewacje System zmierza w kierunku budownictwa mieszkalnego, zarówno jedno jak i wielorodzinnego. Dlatego też w ofercie pojawiły się elewacje mobilne takie jak okiennice, przesuwki czy przegrody. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie i doskonale wpisują się w nowoczesne projekty architektoniczne. Okiennice montowane są na autorskich systemach zbudowanych z podzespołów renomowanych producentów. Kiedy dołożymy do tego szeroki wybór desek tarasowych z drewna egzotycznego oraz indywidualne realizacje wnętrz otrzymamy kompleksową ofertę rozwiązań drewnianych.
Elewacje System to także pracownia projektowa, która od początku do końca realizacji służy fachową wiedzą, doradztwem w zakresie doboru materiałów i technologii.
Zachęcamy do zapoznania się z marką Elewacje System – www.elewacjesystem.pl