Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Kolorowe okna PVC


Okna mogą stanowić największą ozdobę domu. Bogactwo kształtów i kolorów sprawia, że nawet najprostsza bryła budynku zyskuje dzięki nim swój wyjątkowy styl. Kolorowe okna wnoszą do każdego pomieszczenia radość i ciepło koloru, zaś fasadom domów nadają niepowtarzalnego uroku. Bogata gama oklein imitujących fakturę drewna, paleta jednolitych barw oraz możliwość lakierowania okien na dowolny kolor pozwalają na wykreowanie indywidualnego stylu budynku.
Jednak nie tylko bogactwo kolorów jest ważne. Istotna jest również technologia, w jakiej zostały wykonane okna. W ciepłe, słoneczne dni kolorowe okna narażone są na działanie wysokich temperatur. Szczególnie zastosowanie folii w ciemnych kolorach prowadzi do ekstremalnych różnic temperatury na powierzchni i wewnątrz profilu okna, co w efekcie może doprowadzić do trwałego jego odkształcenia. Dlatego do oklejania zewnętrznej strony profili powinno stosować się zaawansowane technologicznie folie CoolColours. Dzięki opatentowanym pigmentom folie te charakteryzują się znacznie mniejszą absorpcją ciepła słonecznego, co wyraźnie ogranicza proces nagrzewania się oklejonego profilu
wystawionego na intensywne działanie promieni słonecznych. Tym samym zwiększa się jego stabilność. Folie CoolColours pokryte są lakierem hydrofobowym, który w połączeniu z odpowiednio ukształtowanymi zagłębieniami w strukturze powierzchni powoduje, że woda i naturalne zanieczyszczenia dużo łatwiej i niejako samoczynnie usuwane są z powierzchni profilu. Zapewnia to długotrwałą czystość profili okiennych, co nie jest bez znaczenia dla właścicieli domków jednorodzinnych. Technologia CoolColours nie tylko zapewnia trwałość koloru, ale pozwala zaoszczędzić czas lub obniżyć koszty mycia okien.
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów, firma MS więcej niż OKNA stale wzbogaca swoją ofertę poszerzając gamę kolorystyczną oklein i wprowadzając technologie, gwarantujące świeżość i trwałość koloru. W technologii CoolColours wykonane są najnowsze okleiny dostępne w ofercie MS:  birke rose, cherry amaretto, walnuss amaretto, walnuss terra i wanuss silber. Nowe kolory dostępne są na foliach LifeLike, dzięki czemu wykazują niezwykłe podobieństwo do naturalnego drewna. Matowy lakier oraz delikatna, niezwykle naturalna struktura powierzchni folii powodują, że profil pvc po oklejeniu jest trudny do odróżnienia od profilu drewnianego. Folie LifeLike  wzornictwem nawiązują do oklein stosowanych w meblarstwie.


Klientom poszukującym wyjątkowych rozwiązań i niespotykanych barw firma MS proponuje okna lakierowane w dowolnym kolorze z palety RAL. Ta innowacyjna technika barwienia okien umożliwia eksperymentowanie i zabawę kolorem. Dzięki niej dopasowanie okien do elewacji budynku czy kolorystyki wnętrza staje się niezwykle proste i przyjemne.

Artykuł sponsorowany