Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Kolekcja drzwi Smart Elit – propozycja dla odważnych

Geometryczne kształty, prostota, skontrastowane ze sobą kolory ścian, mebli oraz dodatków – to atrybuty nowoczesnego wnętrza. Doskonałym dopełnieniem takiej aranżacji mieszkań będą drzwi Smart Elit z nowej kolekcji Stolbud Włoszczowa S.A. Efektowne drzwi Smart Elit to propozycja dla osób odważnych, ceniących oryginalne wzornictwo. Swoją estetyką i harmonią podkreślają indywidualny charakter pomieszczeń. Kolekcja składa się tylko z pełnych modeli, stanowi, zatem doskonałą alternatywę dla drzwi z przeszkleniami.
Bez wątpi
enia zapewni w mieszkaniu poczucie intymności.
Trwała i stabilna konstrukcja drzwi Smart Elit to zasługa drewnianej ramy wypełnionej materiałem stabilizującym tzw. plastrem miodu. Drzwi obustronnie obłożone są płytą HDf i MDF, która może być wykończona trzema rodzajami wysokojakościowych i odpornych oklein: Decor, Mikroflex lub Lamisoft. Niezwykle bogata kolorystyka oklein, z widocznym odwzorowaniem rysunku drewna pozwala w zależności od gustu idealnie skomponować drzwi z kolorem mebli i podłóg bądź też zestawiać je w ciekawym dla nich kontraście. Dodatkowym elementem ozdobnym drzwi są aluminiowe listwy w ułożeniu poziomym, które doskonale współgrają z innymi metalowymi detalami w mieszkaniu.
Nowe drzwi firmy Stolbud Smart Elit to efektowne oraz niebanalne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Połączenie drewnopodobnych oklein z aluminium dodaje drzwiom wyrazu i smaku, sprawia, że stanowią oryginalne dopełnienie wnętrza.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A. www.stolbud.pl