Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

10 PRAKTYCZNYCH PORAD PRZED WYBRANIEM OKNA

1. Bezpieczeństwo Twojego Dziecka

Bezpieczeństwo dzieckaDzieci to największy skarb swoich rodziców. Dlatego chroń swoje dziecko przed wypadnięciem z okna. Dzięki specjalnemu mechanizmowi okuć, teraz każde okno może być bezpieczne dla dziecka. Zapewni to zabezpieczenie w klamce z kluczykiem, pozwalające na kontrolowany uchył okna, bez rozwarcia. Pamiętaj również o szybie bezpiecznej.

2. Bezpieczeństwo Twojego Domu

Średnio co 4 minuty mieszkanie lub dom staje się łupem dla włamywaczy. Najłatwiejszym sposobem wtargnięcia intruza jest wejście przez okno. Dlatego chroń swój dobytek, stosując odpowiednie zabezpieczenia przed włamaniem. Weź pod uwagę zakup okna ze specjalnym systemem zabezpieczeń antywłamaniowych, co pozwala skutecznie przeciwstawić się intruzom.

3. Zdrowy mikroklimat w Twoim Domu

Aby w pełni wykorzysta dobrodziejstwo snu nasz organizm potrzebuje stałego dopływu świeżego powietrza. Zwykły uchył bądź otwarcie okna powoduje, że do wnętrza dostaje się go jednak zbyt dużo przez co może być nam zimno. Jest to szczególnie uciążliwe jesienią i zimą. W takiej sytuacji rozważ  okno do sypialni wyposażone w wielostopniowy uchył czyli system pozwalający na płynną regulację dopływu powietrza.

4. Wykorzystaj każdą przestrzeń

Kuchnia to najczęściej serce domu. To tu toczy się życie a wolnego miejsca nigdy nie za wiele. Dodatkowo, w celu efektywnego wietrzenia, przydaje się stały dostęp do okna i możliwości jego swobodnego otwarcia. Stolarka Wołomin rekomenduje okno do kuchni przesuwny system pozwala na zagospodarowanie maksymalnej powierzchni użytkowej (np. parapetu) przy łatwym dostępie do okna.

5. Mniej hałasu w Twoim domu

Jeżeli mieszkasz w budynku narażonym na duże natężenie hałasu dochodzącego z zewnątrz, zastosuj okno akustyczne. Okna o podwyższonych parametrach izolacji akustycznej skutecznie zmniejszają poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz przy zachowaniu standardowych parametrów i funkcjonalności okna.

6. Oszczędność i Ekologia Twojego Domu

Chcesz zmniejszyć koszty eksploatacji swojego mieszkania lub domu? Nie jest Ci obca troska i dbałość o środowisko naturalne? Wybierz okna energooszczędne! Proponujemy okno o specjalnej konstrukcji i wysokiej izolacyjności cieplnej, wyposażone w niskoemisyjny pakiet 2 lub 3-szybowy. Dzięki temu rozwiązaniu minimalizuje się straty ciepła i energii w domu.

7. Słońce pod kontrolą

Okna od strony południowej lub zachodniej przepuszczają do wnętrza wyjątkowo dużo światła słonecznego, powodując nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Dlatego warto zamontować okna przeciwsłoneczne. Wyposażone w specjalny pakiet szybowy, eliminujący nadmierną energię słoneczną bardzo dobrze doświetlają pomieszczenia przy jednoczesnym zabezpieczeniem przed ich przegrzewaniem.

8. Mycie okien bez wysiłku

Zaoszczędź swój czas i energię. Dzięki systemowi ukrytych zawiasów, oraz samoczyszczącym szybom tę nie lubianą i uciążliwą czynność można teraz maksymalnie ułatwi. Również gładkie powierzchnie profili w okolicy wrębu sprawiają, że dodatkowy wolny czas możesz poświecić na relaks. Pielęgnacja i mycie okien nigdy nie były tak łatwe.

9. Ogród w Twoim Domu

Komfortowe wyjście do ogrodu lub na taras zapewni Ci teraz system Patio. Występuje w wersji bezprogowej, progowej, przesuwnej bądź składanej, dzięki czemu pasuje do każdego domu. W systemie bezprogowym, wpuszczany w podłogę próg pozwala na swobodne przejście czy przewiezienie przedmiotów bez potykania się. Wyjątkowo wytrzymałe okucia umożliwiają uzyskanie powierzchni skrzydeł nawet do 3 metrów długości i 300 kg wagi.

10. Zlikwiduj wilgoć w łazience z oknem

Problem wilgoci w Twojej łazience zniknie dzięki oknom wyposażonym w system automatycznie regulujący wymianę powietrza. Zamontowany w oknie nawietrzak zapewni optymalny klimat pomieszczeń także pod nieobecność gospodarzy w domu. System specjalnego, 5 krotnego zabezpieczenia warstw drewna, skutecznie ochroni Twoje okno przed wilgoci.


Pawilon handlowy Stolarka Wołomin Pawilon handlowy Stolarka Wołomin Pawilon handlowy Stolarka Wołomin


www.stolarka.com.pl